Gdzie możemy oddać kwiaty w Warszawie, żeby ich nie wyrzucać?

News

​Alergie, wyjazdy, zmiany miejsca zamieszkania – w każdym z tych przypadków dużym problemem jest dla nas to, co zrobić z roślinami, które posiadaliśmy do tej pory. Niestety, często lądowały one na śmietniku, z nadzieją, że ktoś je stamtąd jednak zabierze. Inną alternatywą są różnorodne, Facebookowe grupy, na których można wymieniać się roślinami, jednak trzeba mieć czas, by się tym zająć, zrobić zdjęcia czy w końcu dogadać się na odpowiednią datę odbioru. Nie zawsze jest to jednak możliwe.

Idealną opcję znajdziemy jednak w podwarszawskiej Galerii Łomianki. To właśnie tam czeka na nas Współdzielnia, przestrzeń wyodrębniona w Galerii zupełnie za darmo, która za cel ma służyć lokalnej społeczności. To tutaj odbywają się liczne spotkania, warsztaty czy inne wydarzenia. To jednak właśnie w ramach Współdzielni działa Punkt Adopcji Roślin.

To idealne miejsce dla tych, którzy z jakichś powodów muszą rozstać się ze swoimi roślinami. Nie muszą jednak martwić się tym faktem, ponieważ Punkt Adopcji Roślin chętnie odwiedzają również osoby, które poszukują roślin. Wiele osób nie chce lub nie może kupić dla siebie nowych, stąd chętnie odbierają m.in. te, które pozostawiane są właśnie w Punkcie Adopcji Roślin i dostępne dla innych zupełnie za darmo.

Nie wyrzucaj, oddawaj! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Współdzieli oraz o Punkcie Adopcji Roślin, kliknij link https://galerialomianki.pl/sklepy/wspoldzielnia/.