Mieszkanie dla singielki - za czym się rozglądać?

News

Choć na Panny mówi się kobiety samotne, my uznając się za ludzi nowoczesnych będziemy je nazywać singielkami. Singielki często są tak samo twarde psychicznie jak mężczyźni i nie boją się ryzyka związanego z zakupem własnego mieszkania. Często też są bardziej zaradne i mogą pozwolić sobie na większy wydatek, niż płeć przeciwna. Dziś w oparciu o doświadczenie naszych koleżanek z redakcji przybliżymy płci pięknej kilka zasad nabywania mieszkań. Zapraszamy do lektury!

Kupno na własność

Koszt standardowo wyposażonego mieszkania o powierzchni do 50 metrów kwadratowych będzie wydatkiem rzędu 150 tysięcy złotych. To sporo pieniędzy, dlatego przed zakupem warto się zainteresować wyposażeniem wnętrz, aby nie dokładać dodatkowych pieniędzy na remont. Mając na wydanie 150 tysięcy złotych trzeba się liczyć z położeniem mieszkania. Może to być dopiero czwarte piętro, lecz dla młodej, ambitnej kobiety nie powinno to mieć żadnego znaczenia. Kupno na własność to jedyne kryterium, którego się trzymamy. Przy poszukiwaniach mieszkań na wynajem kierujemy się zupełnie innymi wartościami.

Układ ma znaczenie

Jeśli planujecie zakup mieszkania do 50 metrów kwadratowych, to układ będzie miał dla Was duże znaczenie. Jeżeli nie chcecie, aby pod Waszą sypialnią znajdowała się sypialnia innej rodziny - poszukajcie apartamentów. Choć termin "apartament" kojarzy się raczej z osobami majętnymi, chodzi o układ samego lokum. Apartamenty są zupełnie inaczej zaprojektowane - mieszkania znajdujące się pod nimi również. Kosztują sporo więcej od typowych mieszkań i choć są zazwyczaj mniejsze - komfort wynikający z obcowania w takiej nieruchomości może być wspaniałym przeżyciem.

Dobierz mieszkanie pod siebie!

To najważniejsza i ostatnia część naszego artykułu. Wybierajcie mieszkania takie, jakie Wam się podobają. Nie szukajcie nieruchomości dla przyszłego męża, dzieci i spotkań z koleżankami. Wybierajcie tylko takie mieszkania, w których czujecie się dobrze i które Wam się podobają. Jesteśmy przekonani, że szybko coś znajdziecie i pochwalicie się pod tym tematem!